تبلیغات
shahre man - شما هم شنیدین .....
تاریخ : سه شنبه 10 دی 1392 | 10:51 ق.ظ | نویسنده : احمد مهربان

شما هم شنیدین که  تاکسیران ها جلو استانداری تجمع کردن...درست یا غلط بودنشو کاری ندارم . اما عین مطلب رو بخونید .....

 

 

( به گزارش وبگاه خبری موج ما، همزمان با سراسر کشور رانند گان تاکسی شیراز در پی توهین مشاور رئیس جمهور با خودروهای خوددر مقابل استانداری فارس تجمع کردند و خواستار غزل سریع القلم از نهاد ریاست جمهوری شدند.

در این میان چند نفر از تاکسیرانان شیرازی به خبرنگار وبگاه خبری موج ما اعلام کردند: مشاور غیر محترم رئیس جمهور که هنوز از مسائل و مشکلات این قشر زحمت کش اطلاع ندارند، بداند قشر تاکسیرانی با روشن بودن رادیو های خود از 5 صبح تا بوقی از شب همه اخبار را گوش می دهند و بهتر از یک مشاور رفتار می کنند.

چند راننده تاکسی دیگر نیز اضافه کردند: مشاور باید از تاکسیرانان کشور به خاطر توهین خود عذر خواهی کند.

لازم به ذکر است چند روز پیش مشاور رئیس جمهور در توهینی کم سابقه، تربیت مردم ایران را بسیار پایین می داند و می گوید: خیلی طبیعی است که من غریزی، احساسی و پوپولیستی تربیت بشوم. صدا و سیما هم که چقدر به این جریان کمک می کند، می رود از یک لبو فروش می پرسد نظر شما درباره برنامه هسته ای چیست؟، این خیلی اثر می گذارد.

وی ادامه می دهد: یک راننده تاکسی که از 5 صبح تا 12 شب باید در این خیابان ها بدود تا هزینه 3 بچه دانشجویش را درآورد، سر چهارراه از او می پرسند که نظر شما درباره برنامه هسته ای و مذاکرات ژنو چیست؟ او چه دانشی دارد که یک واکنش منطقی به این سوال بدهد

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر حسن روحانی

سلام علیکم

چندی پیش مشاور جنابعالی جناب آقای سریع القلم در اظهار نظری هتاکانه این چنین بیان می کند یک راننده تاکسی که از 5 صبح تا
12شب باید در این خیابان ها بدود تا هزینه 3بچه دانشجویش را درآورد. چرا سرچهارراه از او درباره برنامه ی هسته ای و مذاکرات ژنو
می پرسند؟ ایشان در پاسخ می گوید که یک راننده تاکسی چه دانشی دارد که یک واکنش منطقی به این سوال بدهد وی با این اظهارنظر به جامعه تاکسیرانان کشور علناً توهین نموده است، از ایشان باید پرسید تاکنون کجا بوده اند که یک باره از گرد راه رسیده اند و اینطور به قشر فهیم که همواره در همه صحنه های انقلاب حاضر بوده و در صف مقدم حرکت های سیاسی ملت ایران بوده اند با توهین و تحقیر سخن می گوید.

جناب آقای رئیس جمهور!

ما رانندگان تاکسی از جمله افرادی بودیم که در حماسه سیاسی 24 خرداد شرکت کردیم و با هزاران امید و آرزو به کسی رای دادیم که در کنار حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام به وضعیت نابسامان معیشتی ما رسیدگی و گوشه ای از مشکلاتمان را حل کند. اما امروز
می بینیم نه تنها از آلام ما کم نشده بلکه متاسفانه شاهد توهین و تحقیر از سوی اطرافیان جنابعالی هم هستیم.

مشاور جنابعالی که ما را یاد مشایی ها در دولت قبلی می اندازد ای کاش فقط به ما رانندگان تاکسی و لبوفروشی ها اهانت می کرد. متاسفانه ایشان مردم ایران را هم از لحاظ عقلی ضعیف و عقب مانده می داند البته نمونه چنین توهین هایی به ملت غیور ایران اسلامی را قبلاً از آمریکا و رژیم صهیونیستی شنیده بودیم ولی تعجب ما از این جهت است که فردی خود را ایرانی می داند و مانند آنان رفتار می کند بنظر می رسد سال ها خارج نشینی و تلمذ در فرهنگ های غربی ایشان را همجنس آنان کرده باشد.

رئیس جمهور محترم!

از جنابعالی که سوگند یاد کرده اید تا نماینده همه مردم ایران باشید و دین و اخلاق را در جامعه ترویج کنید و از حقوق و حرمت اشخاص و افراد حمایت کنید، انتظار داریم چنین شخص بی ادبی را از خودتان برانید تا امید مردم از شما قطع نشود. عزل و اخراج چنین عناصر هتاکی کمترین توقعی است که در این زمینه از شما انتظار می رود، از شما می خواهیم رضایت اینگونه افراد بی ارزش و هتاک را بر حرمت و عزت مردم شریف ایران ترجیح داده نشود در غیر اینصورت ما به وظیفه انقلابی خودمان در دفاع از حیثیت و آبروی خویش عمل می کنیم و مساله را تا حصول نتیجه از سایر مجاری قانونی پیگیری خواهیم کرد.

جمعی از تاکسیرانان شیراز

 

   • ماه موزیک | راه بلاگ | تک تاز بلاگ